Vichy

Krém Liftactiv s dárky zdarma

LIMITOVANÁ EDICE

Celkem: 668 Kč

Dostupnost

Skladem Očekáváná doba doručení 48h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Získejte denní péči Liftativ Supreme pro normální až smíšenou pleť (50 ml) a k tomu zdarma 15 ml noční péči Liftactiv Supreme Noční a 3 ml Liftactiv Supreme Sérum.

Nepřetržitá korekce a zpevnění pleti den po dni

Účinek: Péče Liftactiv Supreme byla vyvinuta, aby pomáhala bojovat s biologickým stárnutím. Má celodenní liftingový efekt, díky kterému pleť vypadá hladce a odpočatě. Den po dni je vaše pokožka viditelně hladší a pevnější. Vrásky (včetně hlubokých) jsou vyhlazeny.

Aktivní látky: Účinné složení řady Liftactiv Supreme bojuje s vráskami přímo u jejich kořenů: Rhamnosa – aktivní látka, která funguje jako podpora boje proti dlouhodobým projevům stárnutí. Fragmenty kyseliny hyaluronové v séru pro zrychlenou regeneraci pleti den po dni. Obohaceno zklidňující a posilující Mineralizující termální vodou Vichy.

Typ pleti: Zralá pleť. Hypoalergenní. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Bez parabenů. Účinnost dermatologicky prokázána.

Tisk Rhamosa, fragmenty kyseliny hyaluronové, Mineralizující termální voda Vichy

mojeDiagnostic

Nejste si jistí? Najděte pro sebe ty nejlepší produkty.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na ideální produkty pro své potřeby.

Jak používat

Krém Liftactiv s dárky zdarma

Denní péče aplikujte ráno na vyčistěnou pleť celého obličeje a krku. Po péči aplikujte sérum pro ještě lepší účinek. Večer aplikujte noční péči.

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek