Často kladené dotazy

Jak vás mohu kontaktovat?

Pokud máte dotazy, které se týkají nákupu a objednávek prostřednictvím našich stránek, dodání nebo vrácení zboží, kontaktujte prosím náš tým zákaznického servisu. E-mailem: podpora@mydermacenter.cz nebo telefonicky: +420 296 180 661. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00. Své dotazy nám můžete zasílat také prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jak mohu svou objednávku sledovat?

Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách DPD.cz, nebo na stránkách ceskaposta.cz.

Jaké jsou odhadované časy dodání?

Zboží, které objednáte do 12:00 hodin se Vám snažíme doručit během následujících 2 pracovních dní. Pro více informací o pravidlech dopravy klikněte zde.

Jaké maximální množství zboží a za jakou maximální částku mohu objednávat?

Objednávka nesmí přesáhnout celkovou částku 50 000 Kč. Nejvyšší možný počet kusů od jednoho produktu v jedné objednávce je 6.

Jaké máte zásady pro vracení zboží?

Zboží zakoupené na www.my-dermacenter.cz máte právo vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Více informací o našich zásadách vracení zboží najdete zde.

Proč si založit účet?

Abychom mohli vaši objednávku zpracovat, budeme potřebovat určité informace o vás, například doručovací adresu, fakturační adresu a e-mailovou adresu. Tyto informace nám můžete poskytovat pokaždé, když si u nás budete chtít něco objednat, nebo si u nás založte účet. Chcete-li provést objednávku, účet u nás není podmínkou. Založení účtu vám však umožní využívat celou řadu výhod a služeb, které vám myDermacenter nabízí. Můžete si například vytvořit seznam oblíbených produktů, zobrazovat minulé objednávky apod. Veškeré informace na vašem účtu u myDermacenter budeme využívat výlučně jako součást vašeho styku s myDermacenter. Tyto informace si ve svém účtu můžete kdykoliv změnit. Pro více informací týkajících se osobních údajů klikněte na Zásady ochrany osobních údajů.

Jak mohu nastavit nové heslo?

Pokud jste zapomněli své heslo, klikněte na odkaz „Přihlásit se“ a vyberte možnost „Zapomenuté heslo“. Na e-mail vám pak zašleme odkaz. Klikněte na něj a řiďte se pokyny pro změnu hesla.

Jakým způsobem mě budete informovat o novinkách, akcích a soutěžích myDermacenter?

Chcete-li se přihlásit k odběru newsletteru myDermacenter, jednoduše napište svou e-mailovou adresu do pole, které najdete ve spodní části naší stránky, a klikněte na tlačítko „OK“. K odběru novinek myDermacenter se také můžete přihlásit při zakládání účtu na myDermacenter. Stačí zaškrtnout pole „Přihlásit se k odběru newsletteru a posledních novinek a nabídek". Veškeré osobní informace, které nám poskytnete, budeme zpracovávat v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Jak se mohu odhlásit z odběru newsletteru?

Z odběru newsletteru myDermacenter se můžete odhlásit, pokud kliknete na příslušné tlačítko ve spodní části newsletteru, který vám zasíláme. Z odběru novinek se můžete také odhlásit, pokud kontaktujete náš tým zákaznického servisu na adrese podpora@mydermacenter.cz.

+420 296 180 661

Pondělí až pátek

8:00 až 18:00