Vichy

IDÉALIA Pro suchou pleť

Alternate Views

Celkem: 669 Kč

Special Offer

Dostupnost

Není skladem
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

PRO PLEŤ PLNOU ENERGIE

Vyhlazující a rozjasňující denní péče pro suchou pleť

Účinek: Bojuje proti známkám únavy, mdlé a nejednotné pleti, viditelným pórům a jemným vráskám. Výsledkem je dlouhotrvající jas pleti, sjednocený odstín, stažené póry a vypnutá pleť s minimem vrásek.

Typ pleti: Suchá pleť. Dostupná je i ve variantě pro normální až smíšenou pleť. Řada Idéalia je vhodná i pro citlivou pleť. Testována pod dermatologickou kontrolou. Hypoalergenní parfemace.

Aktivní látky: Obsahuje rozjasňující komplex: výtažek z fermentu černého čaje a adenosin byly zkombinovány s borůvkovým extraktem obsahujícím antioxidační polyfenoly a Mineralizující termální vodou Vichy. Tato kombinace aktivních látek poskytuje pleti tu správnou dávku energie a živin, kterou potřebuje pro to, aby mohla bojovat s únavou a zářila až do večera.

Textura: Je jemná, svěží a hedvábná. Spojuje v sobě svěžest gelua požitek krému.

Tisk Obsahuje rozjasňující komplex: výtažek z fermentu černého čaje a adenosin byly zkombinovány s borůvkovým extraktem obsahujícím antioxidační polyfenoly a Mineralizující termální vodou Víchy.

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Jak používat

IDÉALIA Pro suchou pleť

Aplikujte ráno na vyčistěnou, suchou pleť. Postupujte směrem vzhůru tak, jako byste pleť chtěli vyhladit. Pro ještě větší účinnost doporučujeme doplnit Idéalia noční péčí a peelingem. Přehrát video

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek