La Roche-Posay

Lipikar Baume AP+

Alternate Views

BESTSELLER

Celkem: 379 Kč

Special Offer

Dostupnost

Skladem Očekáváný čas doručení 72h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

NOVÉ KLINICKÉ STUDIE: VHODNÉ I PRO NOVOROZENCE!*

Jemný, zklidňující, relipidační balzám pro velmi suchou pokožku i tu se sklonem k atopickému ekzému

Balzám obsahuje účinnou kombinaci aktivních látek s cílem ulevit atopické a velmi suché pokožce:

 • Patentovaná aktivní látka Aqua Posae Filiformis přináší dvojí účinek, působí totiž na povrchu i zevnitř pokožky. Vyrovnává mikrobiom, čímž pomáhá pozastavovat stav akutního vzplanutí a stabilizuje pokožku v období klidu, dlouhodobě obnovuje funkci kožní bariéry a zklidňuje podráždění.
 • zklidňující termální vodu z La Roche-Posay
 • 4 % niacinamidu pro okamžité zklidnění
 • 20 % karitového másla pro intenzivní výživu
 • Díky této inovativní textuře je přípravek účinný jako balzám a zároveň lehký jako mléko. Po aplikace je pokožka zklidněná, nelepí ani není mastná, a tak umožňuje ihned se obléknout.

  Výsledky: Jsou zřejmé již po 1 měsíci používání: vysušování a svědění pokožky je účinně minimalizováno, fáze akutního vzplanutí oddálena a období klidu dlouhodobě obnovené. Poskytuje dlouhodobou hydrataci pro pocit zklidněné pokožky, které opět přináší komfort. Pomáhá potlačovat pocity suchosti.

  Pro koho: Univerzální řešení pro suchou až velmi suchou, atopickou pokožku. Vhodné pro kojence, děti a dospělé. Na obličej i tělo. Vhodný pro každodenní používání. Vysoká tolerance. Bez parfému.

  Náš tip: POUŽÍVÁNÍ EMOLIENCIA V RANÉ FÁZI ŽIVOTA MŮŽE HRÁT ZÁSADNÍ ROLI V PREVENCI ATOPICKÉ DERMATITIDY**

  Je k dostání ve dvou verzích: 200ml měkké tubě pro snadné každodenní používání a v 400ml praktickém ekonomickém balení s pumpičkou pro celou rodinu.

   

  *40 novorozenců ve věku do 1 měsíce, 4 týdny používání, 1 specializované hodnocení se zaměřením na daný typ produktu, aplikace produktu na obličej a tělo alespoň jednou denně, testováno v porodnicích, testováno pod pediatrickou kontrolou, studie nebere v potaz předčasně narozené děti. ** Zdroj: J Allergy Clin Immunol. 2014 Oct; 134(4): 818–823. doi: 10.1016/j.jaci.2014.08.005

  Tisk Niacinamid, Máslo z karité, Termální voda z La Roche-Posay

  mojeDiagnostika

  Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

  můjChat s odborníkem

  Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

  Jak používat

  Lipikar Baume AP+

  Nanášejte jednou denně na pokožku obličeje a/nebo těla. Používejte na pokožku očistěnou jemným přípravkem neobsahujícím mýdlo, jako je např. LIPIKAR SYNDET AP+. Pro okamžitou úlevu od pocitu svědění kdekoliv a kdykoliv během dne mějte u sebe vždy LIPIKAR STICK AP+. Přehrát video

  Zákaznické recenze

  Napiště recenzi na tento přípravek