La Roche-Posay

LIPIKAR KOUPELOVÝ A SPRCHOVÝ OLEJ AP+

Alternate Views

Celkem: 359 Kč

Special Offer

Dostupnost

Skladem Očekáváný čas doručení 72h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Relipidační čistící olej, upokojující podráždění a pocit svědění.

Okamžitě zklidňuje. Pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Vhodné pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.

INDIKACE: Čisticí gel pro kojence, děti a dospělé s velmi suchou pokožkou. Vhodné také pro citlivou, velmi suchou a podrážděnou pokožku se sklonem ke svědění, které vede ke škrábání. Vhodné pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí a intimní hygienu.

VÝSLEDKY: Okamžitě zklidňuje pocity svědění. Zmírňuje suchost pokožky o 46 %* a dlouhodobě vyživuje. Neštípe v očích. *Klinické měření. Exkluzivní patentovaná látka Aqua Posae Filiformis pomáhá předcházet určujícím faktorům suchosti pokožky v ultrajemném složení obohaceném zklidňujícím Niacinamidem a relipidačním máslem z karité.

Tisk

Sprcha: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Osušte přikládáním ručníku.

Koupel: Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky. Pro oddálení vzniku dráždivých stavů vysušené pokožky aplikujte po umytí relipidační tělovou péči proti podráždění, například LIPIKAR BALZÁM AP+.

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek