La Roche-Posay

Lipikar Syndet AP+ 200ml/400ml

Alternate Views

MUSÍTE MÍT

Celkem: 279 Kč

Special Offer

Dostupnost

Není skladem
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

NOVÉ KLINICKÉ STUDIE: VHODNÉ I PRO NOVOROZENCE!*

BOJ S ATOPICKOU POKOŽKOU ZAČÍNÁ VE SPRŠE

Lipikar Syndet AP+ je relipidační čisticí krémový gel proti podráždění a svědění suché pokožky.

Účinek: Okamžitě zklidňuje, pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Navíc pokožku zjemní a hydratuje. Pro dospělé, děti i kojence.

Typ pokožky: Vhodný i pro pokožku se sklonem k atopii a také pro citlivou, velmi suchou podrážděnou pokožku se sklonem ke svědění, které vede ke škrábání. Vhodné pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí. Bez mýdla. Bez parfému.

Aktivní látky: Ultrajemné čisticí látky obohacené o másto z karité a Niacinamid ve spojení s Aqua Posea Filiformis exluzivní patentovanou aktivní látkou, která působí proti projevům pokožky se sklonem k atopii. Obohaceno o Termální vodu z La Roche-Posay.

*40 novorozenců ve věku do 1 měsíce, 4 týdny používání, 1 specializované hodnocení se zaměřením na daný typ produktu, aplikace produktu na obličej a tělo alespoň jednou denně, testováno v porodnicích, testováno pod pediatrickou kontrolou, studie nebere v potaz předčasně narozené děti.

Tisk Niacinamid, máslo z karité, Aqua Posea Filiformis

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Jak používat

Lipikar Syndet AP+ 200ml/400ml

Naneste malé množství přípravku do dlaně a aplikujte na navlhčenou pokožku. Jemně masírujte. Opláchněte. Neštípe v očích. Pro oddálení vzniku dráždivých stavů vysušené pokožky aplikujte po umytí relipidační tělovou péči proti podráždění LIPIKAR BALZÁM AP+, při svědění během dne doporučujeme LIPIKAR STICK AP+. Přehrát video

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek