La Roche-Posay

Anthelios Mléko pro děti SPF 50+

Celkem: 609 Kč

Dostupnost

Skladem Očekáváný čas doručení 72h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Velmi vysoká ochrana před UV zářením pro dětskou pokožku.

Účinek: Účinnost přípravků Anthelios byla prokázána klinickými studiemi in vivo, jež byly provedeny na subjektech trpících sluneční intolerancí, a to zejména intolerancí způsobenou UVA zářením. Všechny přípravky Anthelios mají vysoký PPD (Persistent Pigment Darkening) faktor a zaručují jednu z nejlepších ochran proti UVA záření, jaké dnes kosmetické značky celosvětově nabízejí. Značka byla také první laboratoří, která použila Mexoryl XL a Mexoryl SX a fotostabilní UVA filtry v opalovacích přípravcích.

Textura a složení: Fluidní textura, která se snadno nanáší. Přípravek má nepatrně bělejší barvu než ostatní produkty Anthelios, aby byla zajištěna úplná ochrana vašich dětí. Multiodolné (proti vodě, písku a potu). S Mexoplexem, Mexorylem XL a Mexorylem SX pro vysokou širokospektrální ochranu před sluncem. Působí proti škodlivému vlivu UVA a UVB záření. Obsahuje Termální vodu z La Roche-Posay.

Více informací o tom, jak se chránit před slunečním zářením ZDE

 

Tisk Filtrační systém Mexoplex, Termální voda z La Roche-Posay

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Jak používat

Anthelios Mléko pro děti SPF 50+

Aplikujte těsně před expozicí na slunci.
Pro zachování úrovně ochrany aplikujte opakovaně v dostatečném množství: alespoň každé dvě hodiny a také po koupání a osušení ručníkem. Přehrát video

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek