Vichy

Idéal Soleil sprej na obličej SPF 50

Celkem: 379 Kč

Celkem: 284.25 Kč

Special Offer

Dostupnost

Není skladem
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Praktické balení a snadné použití.

Neviditelný jemný sprej na obličej s SPF 50 chrání před poškozením UV zářením kdekoliv a kdykoliv.

Účinek a použití: Praktický je především ve měste, kde ho lze mít stále při sobě. Obsahuje patentovaný filtrační systém Mexoryl XL, který zajištuje vysokou ochranu před UV zářením. Zároveň neutralizuje oxidativní stres, který UV záření způsobuje. Aplikuje se jako termální voda ""rozprášením"" po obličeji a pleť je díky němu okamžitě chráněna a osvěžena. Je vhodný i k nanášení přes make-up.

Typ pleti: Hypoalergenní, vhodný pro citlivou pleť, nekomedogenní, dermatologicky testováno. Obohacen o Mineralizující termální vodu Vichy. Textura je nemasná a nelepivá.

Tisk Filtrační systém Mexoryl XL, Mineralizující termální voda Vichy

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Jak používat

Idéal Soleil sprej na obličej SPF 50

Tento přípravek nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek na obličej ze vzdálenosti 15 cm před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně přípravek v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Aplikujte v dostatečném množství. Během aplikace mějte zavřené oči a rty. V případě kontaktu se rty nadbytečné množství přípravku setřete. Nevdechujte. Nedostatečné množství přípravku snižuje úroveň ochrany.

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek