Vichy

IDÉALIA Pro suchou pleť

Alternate Views

Celkem: 644 Kč

Dostupnost

Skladem Očekáváná doba doručení 48h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

PRO PLEŤ PLNOU ENERGIE

Vyhlazující a rozjasňující denní péče pro suchou pleť

Účinek: Bojuje proti známkám únavy, mdlé a nejednotné pleti, viditelným pórům a jemným vráskám. Výsledkem je dlouhotrvající jas pleti, sjednocený odstín, stažené póry a vypnutá pleť s minimem vrásek.

Typ pleti: Suchá pleť. Dostupná je i ve variantě pro normální až smíšenou pleť. Řada Idéalia je vhodná i pro citlivou pleť. Testována pod dermatologickou kontrolou. Hypoalergenní parfemace.

Aktivní látky: Obsahuje rozjasňující komplex: výtažek z fermentu černého čaje a adenosin byly zkombinovány s borůvkovým extraktem obsahujícím antioxidační polyfenoly a Mineralizující termální vodou Vichy. Tato kombinace aktivních látek poskytuje pleti tu správnou dávku energie a živin, kterou potřebuje pro to, aby mohla bojovat s únavou a zářila až do večera.

Textura: Je jemná, svěží a hedvábná. Spojuje v sobě svěžest gelua požitek krému.

Tisk Obsahuje rozjasňující komplex: výtažek z fermentu černého čaje a adenosin byly zkombinovány s borůvkovým extraktem obsahujícím antioxidační polyfenoly a Mineralizující termální vodou Víchy.

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte pro sebe ty nejlepší produkty.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na ideální produkty pro své potřeby.

Jak používat

IDÉALIA Pro suchou pleť

Aplikujte ráno na vyčistěnou, suchou pleť. Postupujte směrem vzhůru tak, jako byste pleť chtěli vyhladit. Pro ještě větší účinnost doporučujeme doplnit Idéalia noční péčí a peelingem. Přehrát video

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek