La Roche-Posay

Termální voda La Roche-Posay 50g/150g/300g

Celkem: 189 Kč

Celkem: 141.75 Kč

Special Offer

Dostupnost

Skladem Očekáváný čas doručení 72h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Zklidňující, zvláčňující a antioxidační pro všechny typy citlivé nebo poškozené pokožky.

Účinek: Termální voda z La Roche-Posay je bohatá na minerály a stopové prvky, především na selen. Má imunomodulační vlastnosti: inhibuje mediátory zánětlivých projevů, zejména u kožní alergie. Antioxidační vlastnosti: chrání kožní buňky před škodlivými účinky vnějších vlivů, zejména v oblasti stárnutí. Terapeutické účinky – schopná ulevit citlivé a poškozené pokožce. Je aktivní látkou ve všech výrobcích La Roche-Posay. Chrání pokožku před volnými radikály, osvěžuje pleť, snižuje překrvení pleti, zmírňuje podráždění na slunci, zklidňuje podráždění a svědění, zjemňuje a vyhlazuje pleť (i po kosmetických zákrocích) a je vhodná pro celou rodinu.

Použití: Kdykoliv a kdekoliv. Díky několika variantám (50g, 150g, 300g) ji můžete mít doma na kosmetickém stolku, v koupelně, v kabelce. Zkrátka kdekoliv. Bude se hodit během dlouhého pracovního dne v klimatizované kanceláři, na pláži, po holení, k zafixování make-upu nebo ke zklidnění dětských opruzenin.

Tisk Termální voda z La Roche-Posay

mojeDiagnostika

Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

můjChat s odborníkem

Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Jak používat

Termální voda La Roche-Posay 50g/150g/300g

Aplikuje se nastříkáním ze vzdálenosti cca 20 cm a nechá se 2-3 minuty působit, poté se jemně otře. Je vhodná pro děti a dospělé. Přehrát video

Zákaznické recenze

Napiště recenzi na tento přípravek