Vichy

Slow Âge Noční

Alternate Views

NOVINKA

Celkem: 809 Kč

Special Offer

Dostupnost

Skladem Očekáváný čas doručení 72h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk
ZÍTŘEK ZAČÍNÁ JIŽ DNES VEČER

Slow Âge Noční péče je průlomová péče s unikátní texturou.

Účinek: Pomáhá okysličovat a obnovovat pleť a lze ji použít jako noční krém nebo jako masku. Po použití je pleť hebčí, více vyhlazená, komfortnější a má méně vrásek.

Aktivní látky:
 • ČISTÝ RESVERATROL - účinný botanický extrakt, jehož výjimečné antioxidační vlastnosti jsou velmi vysoce ceněny v tradiční čínské medicíně. V Slow Âge Noční lze nalézt jeho 100% čistý výtažek ve vysoké koncentraci pro maximální účinnost. Resveratrol navíc stimuluje mitochondrie a podporuje buněčné dýchání a díky tomu pleť vypadá zdravě a jasně.
 • BAICALIN - další z řady velmi silných antioxidantů dokáže redukovat oxidační a zánětlivé procesy stárnutí pleti, které jsou okem nepostřehnutelné.
 • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTIK - posilující aktivní látka podporuje a posiluje ochrannou funkci bariéry pokožky, která je zranitelná a citlivá vůči vnějším vlivům. Zároveň snižuje její suchost a citlivost.


 • Textura: je gelová a má unikátní karamelovou barvu, rostlinnou svěží vůni a rychle se vstřebává.
  Tisk RESVERATROL, BAICALIN, BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTIK

  mojeDiagnostika

  Nejste si jistí? Najděte přípravky přímo pro vás.

  můjChat s odborníkem

  Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

  Jak používat

  Slow Âge Noční

  Jako noční krém aplikujte každý večer na vyčistěnou pleť. Jednou či dvakrát týdně můžete noční péči Slow Âge využít jako masku. Přípravek na pleť aplikujte v tenké, rovnoměrně nanesené vrstvě a nechejte 10 minut působit. Poté vmasírujte. Přes den doporučujeme používat Slow Âge Denní krém nebo fluid.

  Zákaznické recenze

  Napiště recenzi na tento přípravek