Vichy

Vánoční balíček Idéalia

Alternate Views

SLEVA

Celkem: 1,292 Kč

Special Offer

Dostupnost

Skladem Očekáváná doba doručení 48h
Vzorky zdarma k objednávce
Tisk

Pro energii a zářivý vzhled pleti

Vánoční balíček obsahuje Idéalia Denní péči pro normální až smíšenou pleť (50 ml) a Idéalia Noční péči (50ml) za zvýhodněnou cenu

Díky unikátnímu složení účinných látek obsažených v přípravcích Idéalia dochází k rozjasnění, sjednocení a vyhlazení pleti. Nové aktivní látky (2 % Polyfenolů z borůvek, přírodní Adenosin, Kobucha) dodají pleti přirozený jas a odhalí její kvalitu.

 • Idéalia Denní péče pro normální až smíšenou pleť bojuje proti známkám únavy, mdlé a nejednotné pleti, viditelným pórům a jemným vráskám. Výsledkem je dlouhotrvající jas pleti, sjednocený odstín, stažené póry a vypnutá pleť s minimem vrásek. Textura je jemná, svěží a hedvábná. Spojuje v sobě svěžest gelu a požitek krému.
 • Idéalia Noční péče dodává pleti viditelné účinky obnovující síly spánku. Účinnost klinicky prokázána u žen se špatným nebo nedostatečným spánkem. Napomáhá k zářivé, zklidněné, hladké a odpočinuté pleti ihned po probuzení. Textura na bázi balzám – gelu, nová generace povrchově působících látek schopných sloučit olej a gel. Výsledkem je ideální kvalita pleti od prvního rána.
 • Tisk Obsahuje rozjasňující komplex: výtažek z fermentu černého čaje a adenosin byly zkombinovány s borůvkovým extraktem obsahujícím antioxidační polyfenoly a Mineralizující termální vodou Víchy.

  mojeDiagnostika

  Nejste si jistí? Najděte pro sebe ty nejlepší produkty.

  můjChat s odborníkem

  Zeptejte se na ideální produkty pro své potřeby.

  Jak používat

  Vánoční balíček Idéalia

  Denní krém aplikujte každé ráno. Noční krém každý večer na vyčištěnou pleť. Přehrát video

  Zákaznické recenze

  Napiště recenzi na tento přípravek